קריינים – הבחירה הנכונה לעסק שלך

מסרים שיווקיים מועברים אלינו בכל מקום, ובימינו שיווק חכם הוא הכרחי לצורך הצלחה בעולם העסקי, מינוף איכותי ובר קיימא ומיתוג מקצועי שינכיח את העסק בקרב קהל היעד הרלוונטי. אין ספק כי הכלים השיווקיים רבים ומציעים לכל מנהל לא מעט אפשרויות בהן יוכל לפתח ולמנף את החברה, אולם בנייה נכונה של שם העסק, יצירת מערך שירות לקוחות ענף, אמין ומקצועי והנכחה של החברה באופן שאינו משתמע לשני פנים – יוצרים את התמהיל השיווקי המושלם, המבטיח לחברה עתיד עסקי מוצלח ושם הנישא למרחקים.

 

החברות המתקדמות בשוק כבר השכילו להבין את כוחו של גינגל בעל איכות ואימפקט על אוזנו של המאזין, ויצרו שיר תדמיתי המאפיין את החברה באופן מדויק. פנטון עסקי הוא הכלי השיווקי היעיל ביותר עד היום בתחום התקשורת הווקאלית, מאחר והוא תורם תרומה נכבדת למיתוג החברה, על ידי בחירת גינגל רלוונטי לענף, לקהל היעד ולמטרת הפרסום. 

 

הכלים המבטיחים בנייה נכונה של גינגל מקצועי, הכולל שיר תדמיתי ההולם את החברה, קריין בעל קול רדיופוני, תמלול איכותי ועריכה ברמה גבוהה, מחייבים בחירה בחברה המציעה שירותי קריינות מקצועית ובה נמצא צוות רחב של קריינים בעלי קול רדיופוני וכן בעלי ניסיון רב שנים בתחום, צוות של קופירייטרים שאינם מתפשרים על פחות מהגינגל  המדויק והקולע ביותר, מלחינים מקצועיים ועורכים מהשורה הראשונה. אנו מציעים ללקוחותינו שירות מקיף ואיכותי – מתחילתו ועד סופו. 


קריינים לכל צורך


לקוחותינו נהנים משירות מסור של קריינים מהשורה הראשונה בארץ, מערך שירות לקוחות נרחב ואדיב, כותבים ועורכי תוכן ברמה הגבוהה ביותר ומלחינים מוכשרים ומנוסים. אנו בונים עבור לקוחותינו גינגל המאפיין את החברה באופן ההולם ביותר, תוך התבססות על אפיון קהל יעד והבנייה מקצועית של פנטון עסקי המותאם לפרופיל של כל חברה בענף הרלוונטי. 
 

שרותי קריינות וג'ינגלים

 
אם לחברתכם עדיין אין שירותי פנטון עסקי למינוף יעיל ומקצועי של העסק, אם אתם משתמשים בשירותיה של מרכזיה אוטומטית שאינה מכווינה את הלקוח כיאות או אינה מנצלת את היתרון של גינגל שיווקי, אנו מציעים לכם ליהנות מפאנל נרחב של קריינים מקצועיים ומנוסים שיוכלו לשאת את החברה שלכם כמה צעדים קדימה. השירותים שאנו מציעים הוכיחו עצמם ככלי שיווקי רב עוצמה בתהליך המיתוג של חברה המעוניינת למנף את עצמה וליצור לעצמה מוניטין מצליח לטווח הארוך. 


קריינים מקצועיים ומנוסים


קריינים מקצועיים מעניקים לחברה את הגוון הווקאלי הרצוי ומהווים חלק בלתי נפרד מכרטיס הביקור של החברה. לשם כך, חשוב לבחור חברה מנוסה המציעה מאגר עשיר ונרחב של קריינים בעלי ניסיון ועורכים איכותיים. מאגר קריינים מכובד ומקצועי יכול להתאים לכל סגנון של קריינות או ג'ינגל שהלקוח
חפץ ללא פשרות.

 


צרו קשר עכשיו להצעה משתלמת: 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

תפריט נגישות

לשיחה לחצו כאן
רוצה לדבר ?
smart jingles - מיתוג קולי מנצח
שלום 👋
נשמח לשוחח בווטסאפ
Call Now Button