ג'ינגלים לעסק

ג'ינגלים לעסק שלכם

הגעתם סוף סוף למסקנה החשובה שגם העסק שלכם חייב להתקדם והוא זקוק לג'ינגל שיווקי מוכר ? מצוין, כעת יש מס' אלמנטים שאתם צריכים לקחת בחשבון על מנת שהג'ינגל שלכם יהיה איכותי, מיוחד, יוצא דופן, שיווקי/ מיתוגי וכמובן מוכר ! כאן ננסה לשפוך קצת אור על כל נושא הפקת הג'ינגלים.

הפקת ג'ינגלים – חומר למחשבה

המטרה החשובה ביותר בהקלטה איכותית ונכונה של ג'ינגלים היא לחפש וכמובן למצוא את הנקודה שבה כל נושא השיווק והמסר השיווקי נפגש עם המוסיקה והשיר עצמו (ג'ינגל). כיוון שמפיקים ג'ינגל מקצועי לרדיו או לכל מטרה אחרת לוקחים בחשבון גורמים נוספים מלבד לאיכות השיר וכדומה. גורמים אלו הם המפתח להצלחת הג'ינגל והם למעשה אלו שיהפכו את הג'ינגל לג'ינגל מוכר ושיווקי. ז"א שיש לחשוב מראש על הג'ינגל כשילוב של מוסיקה קליטה ואיכותית לצד מסר שיווקי חזק שחייב לעבור למאזין כמעט מבלי שהמאזין יבחין שאנו מוכרים לו משהו – זוהי אחת הנקודות החשובות ביותר שכל חברה מקצועית להפקת ג'ינגלים לוקחת בחשבון לפני כל הפקת ג'ינגל.

לפני שניגשים להפקת הג'ינגלים

חשוב להגדיר את כל המטרות מראש לפני שחושבים על הפקת הג'ינגל שלנו מהסיבה הברורה, שיש להבדיל בין ג'ינגל לג'ינגל על מנת לקבל את האפקט המקסימלי של הג'ינגל שלנו ולהפוך אותו בדיוק למה שאנו רוצים – אפקטיבי ! על כן חישבו היטב לשם מה אתם זקוקים לג'ינגל ? מהי המטרה המרכזית ? והכי חשוב: איזה מן סוג של ג'ינגל אנו רוצים ? יש ג'ינגלים המופקים במיוחד לרדיו ולהם אופי ייחודי, יש ג'ינגלים שמיועדים לנתב שיחות/ מרכזיה וגם להם אופי מיוחד וכן הלאה. לכל פלטפורמה יש פתרון וגינגלים ייעודיים. גם אם אתם מתלבטים, אין בעיה, התייעצו עם בעלי מקצוע וחברות מקצועיות להפקת ג'ינגלים. זכרו תמיד כי רק תיאום ציפיות מלא ביניכם כמפרסמים לבין יוצרי ומפיקי הג'ינגלים יבטיח את השגת המטרה ואת הצלחת הג'ינגל.

ג'ינגלים פרסומיים ייחודים לכל צורך 

תחום הג'ינגלים עבר הרבה מאוד שינויים בשנים האחרונות וחשוב מאוד להבין שעדיין ניתן למצוא ייחודיות שיווקית בעזרת יצירתיות ותעוזה, על מנת להשיג את המטרה שלשמה הג'ינגל נוצר. עדיין מומלץ מאוד לכל בית עסק ליצור ג'ינגל לעסק שלו וע"י כך לשמור על תדמית חיובית ומיתוג בעיני הלקוח. מטרת הג'ינגלים היא לגייס לקוחות חדשים, לשמר לקוחות קיימים, ליצור בידול ביננו והמתחרים וכמובן למתג אותנו גבוה בעיני לקוחותינו.

ג'ינגלים כמיתוג קולי 

כדי ללמוד יותר על התחום, הקשיבו לדוגמאות באתרי אינטרנט, האזינו לג'ינגלים של המתחרים שלכם וגבשו קונספט ייחודי משלכם על מנת ליצור ג'ינגל שיעלה בקנה מידה אחד אם רצונותיכם, גם מבחינה שיווקית וגם מבחינה מוסיקלית/ יצירתית. תמיד שימרו על ראש פתוח וצרו קשר עם חברה רצינית להפקת ג'ינגלים שיודעת את העבודה והתיעצו איתה יחד על מנת להגיע למטרה הנכספת.

 

צרו קשר עכשיו להצעה משתלמת להפקת ג'ינגלים לעסק : 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

מידע נוסף על - smartjingles

הפקת ג'ינגלים | ג'ינגל לנייד | קריינות | פאנטון | צליל המתנה עסקי למידע נוסף: 054-6978151 | Google+ | פייסבוק