מאמרים מובחרים
כל המאמרים במלואם
0

חן בראל – צליל המתנה עסקי בתחום הקוסמטיקה

צליל עסקי לקוסמטיקאית

 

0

ג'ינגלים ייחודיים לנייד

0

בניית אתרים ושיווק באינטרנט

בניית אתרים | קידום אתרים

אם יש לכם עסק חדש !  אז אתם בוודאי זקוקים לדחיפה משמעותית וייעוץ שיווקי על מנת להגדיל בצורה נכונה את הנוכחות
שלכם ברשת האינטרנט. לאחר שנים של ניסיון בקידום עסקים ובניית אתרים אנו נותנים כיום שרות ייחודי למגוון עסקים בכל הקשור לנוכחות מאסיבית ברשת האינטרנט.


מה זה אומר למעשה ?

בניית אתר אינטרנט מקצועי הכולל בתוכו את כל האלמנטים הרלוונטיים לקידום מהיר וייחודי בכל מנועי החיפוש על מנת לקבל את המקסימום מהאתר שלנו ולא ליצור עוד אתר יפה ומעוצב ששוכב לו אי שם בדף הרביעי בגוגל ! (אם בכלל)…

חשוב לזכור שיש הרבה מאוד אופציות כיום לבנות אתר אינטרנט מקצועי ויפה ! אך בחירת התשתית הנכונה, היא הגורם הראשון והחשוב ביותר שאנו צריכים להתייחס אליו. חשוב לבנות ולהכין את התשתית הטובה ביותר לקידום העתידי של האתר החדש שלנו.

אתר אינטרנט בלי קידום – זה כמו גבינה לבנה בלי חימום ! (מה קשור ? סתם חיפשתי חרוז)


קיצור, היכנסו לאתר שלנו: בניית אתרים והשאירו פרטים או התקשרו ונשמח לתת לכם שרות מהיר במחיר סביר ומקצועיות שתעיף לכם את הסכך.

 


0

צליל עסקי – "גולד בידור" (שרוני)

0

קריינות מקצועית לעסקים – קריינות למרכזיה

קריינות איכותית לנתב שיחות/ מרכזיה המופקת בצורה הגבוהה ביותר ע"י צוות קריינים מיומן !

0

טכנו ביוטי – מתקנים אחרי הטבע | ג'ינגל שירה וקריינות מקצועית

0

ששון השקעות – ג'ינגל "מושר" לעסק

0

ג'ינגל שירה: "שייני – פתרונות מבריקים

0

ג'ינגל "מושר" + קריינות מקצועית לעסקים: "מגזין פנימה" | smart jingles

0

ג'ינגל "שירה" – מירי יוסף, שיווק אתרי תיירות | smart jingles

0

ג'ינגל לרדיו – פרס ירושלים לאחדות ישראל | smart jingles

0

ג'ינגל לרדיו – עמותת איילים וקרן מיראז

0

ג'ינגל מושר המשלב קריינות: "צורבא דרבנן"

קריינות מקצועית למרכזיה המשולבת עם ג'ינגל "שירה" / סלוגן "מושר"


                        

צרו קשר עכשיו לצליל עסקי מקצועי משלכם: 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

0

קריינות מקצועית וג'ינגל "שירה"

קריינות מקצועית למרכזיה המשולבת עם ג'ינגל "שירה" / סלוגן "מושר"


 


 


 

 

                        

צרו קשר עכשיו לצליל עסקי מקצועי משלכם: 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

0

צליל המתנה עסקי

צליל המתנה עסקי

האם יצא לכם פעם למצוא את עצמכם במהלך היום מזמזמים איזשהו צליל המתנה עסקי של חברה מסוימת ? לא פעם קורה שאנו יושבים
ומתחילים לזמזמם לעצמנו צלילי המתנה עסקיים. הסיבה לכך היא שמעבר למיתוג הפרסומי, הקריינות ומוסיקת הרקע שאנו רגילים לשמוע 
חוש השמיעה שלנו נכנס באמת לפעולה כאשר הוא שומע צליל עסקי מגניב בצד השני של הטלפון.

צליל עסקי הוא פתרון מיתוגי ייחודי הבא להחליף את שיטת ההמתנה הישנה המורכבת ממוסיקת רקע משעממת וקריין מקצועי שחוזר על
עצמו כל הזמן. צליל עסקי יכול באמת לבדל אותך מאחרים.

הייחודיות שלך מול המתחרים

בין אם תרצו ובין אם לא יש למוסיקה השפעה חיובית או שלילית עלינו. לעיתים ההשפעה היא במודע ולעיתים בתת מודע. אם נתקשר לחברה
מסוימת ונשמע צליל המתנה שאינו ערב לאוזננו או במילים פשוטות "מאוס" במקצת הרי שלא נתלהב להתקשר לעיתים קרובות ולחפש את שירותי החברה. מצד שני במידה והצליל גורם להשפעה חיובית עלינו, נעים לאוזן ואנו מזמזמים אותו מדי פעם בלי לשים לב אזי בתת מודע שלנו כבר נוצרה תחושה חיובית לגבי העסק.

לצליל המתנה עסקי כוח שיווקי ומיתוגי רב. הוא בדיוק כמו פרסומת בטלפון כאשר לקוח מתקשר אליך וכבעל עסק רציני עליך לנצל היטב את הזמן הזה לטובתך. אם בעבר הג'ינגל העסקי היה משודר בפרסומות בטלוויזיה רק על ידי חברות גדולות שיכלו להרשות לעצמן הרי שכיום כל אחד יכול להרשות לעצמו צליל המתנה בכלל וצליל המתנה עסקי בפרט. 

 

                        

צרו קשר עכשיו לצליל עסקי מקצועי משלכם: 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

0

צליל עסקי

שיווק עסק מצליח על ידי צליל עסקי

אם אתה בעל עסק גדול ואפילו עסק קטן, אתה בוודאי מעוניין לקדם ולשווק אותו בצורה נכונה ויעילה, ישנם מגוון רחב של דרכים ואפשרויות העומדות בפניך לקידום העסק אך ישנה דרך אחת וייחודית שתמיד מוכיחה את עצמה והיא צליל עסקי – צליל המתנה עסקי לטלפון הנייד העסקי שלך ושל העובדים שלך !

כמה מילים על צליל עסקי/ פאנטון ייחודי לנייד שלכם

צליל עסקי הוא למעשה ג'ינגל אשר מחליף את צליל החיוג הסטנדרטי במוסיקת רקע וקריינות מקצועית כאשר אחת המטרות שלו היא ליצור את הרושם הראשוני על הלקוח ובכך להגיע למצב שהמסר השיווקי העיקרי של העסק עובר בזמן ההמתנה לשיחת המכירה עצמה. דבר נוסף שקורה כאשר קיים צליל עסקי בנייד הוא המיתוג המקצועי שמשאיר תמיד רושם יוצא דופן על הלקוח.

צליל עסקי – מדוע הוא מומלץ ?

מכשיר הפלאפון הינו מכשיר סלולארי הנפוץ והזמין ביותר ועל כן הפרסום באותו מכשיר יביא לקידום ושיווק העסק באופן מוצלח, הצליל עסקי מאפשר ללקוחות המחייגים לקבל שירותים ואף חושף לקוחות פוטנציאלים למגוון רחב של שירותים או מוצרים שמציע העסק.

בזמן ההמתנה, הלקוח יוכל להאזין לצליל העסקי אשר יספר לו אודות העסק והשירותים שהוא נותן, אחד היתרונות החשובים לצליל ההמתנה העסקי בשונה מאמצעי המדיה השונים (כמו ערוצי טלוויזיה אתרי אינטרנט שהצופים מדלגים על הפרסומות או מזפזפים לערוצים אחרים) הם כאשר לקוח מתקשר לקבל שירות מחברה מסוימת הוא מוכרח להמתין על הקו בלי אפשרות להתחמק, לכן את זמן ההמתנה ניתן להנעים לו על ידי הצליל עסקי שיאפשר לו להכיר את העסק שלך, להיחשף למגוון שירותים ומוצרים שהעסק מציע, ימים ושעות בהם ניתן השירות, כתובת אתר האינטרנט ועוד. מדובר על אינפורמציה חשובה מאד לכל הלקוחות שתורמת רבות ללקוחות וכמובן למיתוג העסק שלנו.

צליל עסקי סטנדרטי מורכב משני פרמטרים עיקריים: קריינות מקצועית ומוסיקת רקע

חשוב לזכור שמיתוג קולי צריך להתבצע על ידי קריינות מקצועית על ידי קריין בעל קול רדיופוני בשילוב מוסיקת רקע ייחודית מתאימה. בנוסף חשוב מאוד לציין שאין הגבלה לקריינות + מוסיקת רקע בלבד וניתן לעשות בזמן המוקצב לנו מגוון דברים יצירתיים וכל זאת במסגרת הזמן העומד לרשותנו שהוא באזור ה- 30 שניות בד"כ. ישנן חברות שמעונינות שבזמן ההמתנה ירוץ הג'ינגל הפרסומי של החברה בניגוד לקריינות ומוסיקת רקע סטנדרטית, ז"א שהלקוח ישמע את הג'ינגל/ תשדיר חסות שמשודר ברדיו בזמן ההמתנה לנציג החברה וכדומה.

לסיכום יתרונות צליל ההמתנה העסקי/ פאנטון לנייד:

כאשר מחליטים על הפקת צליל עסקי לעסק או לחברה צריך קודם כל לבחור את ערוץ השיווק המתאים למאפיינים של העסק ושל הלקוחות, כמו כן צריך שהפרסום יעביר את המסר בצורה ברורה ויצירתית. לכן אם אתם רוצים להצעיד את העסק שלכם קדימה, ההמלצה היא לבחור ב-צליל עסקי לקידום העסק שלכם. 

 

                                                                     
  דוגמא לצליל עסקי לנייד

 

צרו קשר עכשיו להצעה משתלמת: 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

0

מוסיקה לפרסום | ג'ינגל שיווקי

קידום ושיווק העסק שלך באמצעות ג'ינגלים ברדיו ובסלולארי

רוצה לפרסם ולקדם את העסק שלך ? מעוניין בשיווק מקצועי ויעיל ? אתה צריך להגיע לכמה שיותר אנשים, אם תשאל כיצד אני יכול להגיע לקהל יעד רחב יותר ולפרסם באופן חזק, התשובה לכך פשוטה: באמצעות ג'ינגלים ! ישנם מגוון רחב של ג'ינגלים יצירתיים שיעזרו לך למתג את העסק בצורה איכותית כמו: תשדירים ברדיו/ ג'ינגל לטלפון הסלולארי/ ג'ינגלים לנתב שיחות או מרכזיה וכדומה.

פרסום באמצעות ג'ינגלים ברדיו – פרסומת – תשדיר חסות

אם בעבר הדעה הרווחת הייתה כי לפרסם את החברה או את העסק על ידי ג'ינגלים ברדיו זה עניין ששיך אך ורק לחברות הגדולות, הרי שכיום גם עסקים בראשית דרכם מכירים את חשיבות הפרסומת והשיווק דרך הג'ינגלים ברדיו, הרדיו הוא כלי ארצי אשר משדר לכל אזורי הארץ ולכן כאשר חברה או עסק מחליטים לפרסם מוצר מסוים ולא רק חברות אלא אפילו אנשי מקצוע כמו: תקליטנים, אנשים העוסקים ברפואה אלטרנטיבית, גרפולוגים ועוד, מכירים את החשיבות הרבה של השיווק היעיל והמקצועי באמצעות ג'ינגלים ברדיו, בוודאי יצא לכם לשמוע לא פעם ולא פעמיים תשדירים אשר מפרסמים חברות קטנות או אנשי מקצוע שדרך התשדיר ברדיו הצליחו לפרסם את עצמם ולהגיע לקהל יעד רחב ביותר.

ג'ינגלים לקידום העסק בסלולארי – פאנטון – צליל המתנה עסקי

כאשר אתם מתקשרים לקבל שירות מחברה כלשהי קרה לכם אחד משני הדברים: או שהמתנתם על הקו תוך כדי האזנה לצליל חיוג משעמם ומונוטוני או אפשרות שניה, זמן ההמתנה שאתם מחכים על הקו עבר עליכם תוך כדי האזנה לצלילים נעימים שלעיתים מלווים באינפורמציה חשובה, לכן ישנה חשיבות רבה להפיק ג'ינגלים איכותיים ומוצלחים לטלפונים ולסלולארים שזה מראה על אמינות החברה או העסק, נותן מידע חשוב וחוסך זמן ללקוחות וכמובן פרסומת נהדרת לעסק.

חשיבות הג'ינגל בעסק שלנו

הבנתם את החשיבות הרבה של הפקת הג'ינגלים לעסק שלכם אך לפני שאתם נגשים לחברה או לאיש מקצוע אתם צריכים לבדוק ולברר על חברה מקצועית שתיתן לכם את השירות הטוב ביותר, מה שצריך לעשות הוא לשמוע עבודות שהיא עשתה ללקוחות אחרים, להתייעץ עם חברים לעבודה שהשתמשו בשירות של חברה כזו או אחרת, להתרשם מהמלצות של לקוחות ואפשר גם להתרשם מסוג הלקוחות להם היא ביצעה עבודות, לרוב אם החברה להפקת ג'ינגלים עובדת עם חברות מוכרות וגדולות זה מראה על מקצועיות ואמינות.

לסיכום – בחירת הג'ינגל הרצוי לעסק שלנו 

יש להחליט על סוג הג'ינגל שאותו אתם רוצים להפיק ולאחר מכן לפנות לחברה מקצועית להפקת ג'ינגלים, ניתן לבחור במס' אופציות נפוצות לג'ינגל מקצועי לעסק שלכם בהתאם לצורך שלכם. לדוגמא: במידה והנייד שלכם משמש את העסק ומרבית הלקוחות מתקשרים לנייד, אז מומלץ להפיק צליל המתנה עסקי/ פאנטון לנייד. במידה והלקוחות המתקשרים מגיעים למרכזיה של העסק מומלץ להפיק ג'ינגל קריינות למרכזיה, במידה ואתם זקוקים למיתוג מקצועי ופרסום רחב (עסק חדש או שרות חדש) מומלץ לחשוב על כיוון של ג'ינגל לרדיו האזורי או הארצי.
 

​דוגמאות להתרשמותכם: ג'ינגל לנייד/ פאנטון עסקי/ צליל עסקי

צרו קשר עכשיו להצעה משתלמת ולג'ינגל משלכם: 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

0

ג'ינגלים כמיתוג קולי לעסק

ג'ינגלים – הדרך הנכונה לשיווק וקידום העסק שלך

כל אדם בעל עסק, גם אם העסק עדיין בחיתוליו ואף אם יש לו וותק רב של שנים ויש לו קהל גדול של לקוחות קבועים, הוא תמיד ירצה לשווק ולהצעיד את העסק שלו קדימה כמה שיותר מכמה סיבות מהותיות:

א.      להרחיב את קהל הלקוחות ולהגדיל אותו.

ב.      לשמר את ציבור הלקוחות הקיים.

ג.       רושם ראשוני מקצועי ומיתוג קולי.

על מנת להשיג את המטרות הללו ולהגיע לכמה שיותר תפוצה ולקהל יעד רחב יותר, ניתן להיעזר בדברים שונים כמו לוגו איכותי, קידום אתרים באינטרנט, פרסומת חוצות ועוד, אך יש דרך אחת איכותית לשיווק ופרסום העסק והיא הפקת ג'ינגלים לקידום ולשיווק העסק ברדיו במרכזיה או בטלפונים הסלולאריים.

הפקת ג'ינגלים איכותיים לקידום עסקים

כשם שלוגו הוא בסיס מאד חשוב לעיצוב התדמית של החברה כך גם הג'ינגלים הם המיתוג הקולי של העסק ויש להם תפקיד חשוב ביותר בפרסום החברה או העסק. ג'ינגל איכותי וקליט הינו בעל יתרונות רבים לחשיפתו של העסק לקהל רחב יותר של לקוחות, הוא משמר לקוחות קיימים ולפיכך הרווחים של העסק יותר ויותר גדלים והעסק מקבל מיתוג מקצועי.

ג'ינגל מוצלח עושה את העבודה בצורה יעילה

ג'ינגל מוצלח הינו ג'ינגל אשר מעביר את המסר של החברה בשילוב מוסיקלי מתאים כזה שמהשנייה הראשונה ששומעים אותו הוא נחרט בצורה מיידית אצל המאזין ו/או הלקוח הפוטנציאלי. כדי להפיק ג'ינגל מקצועי ואיכותי, צריך לפנות לאנשים הנכונים שיש להם ידע וניסיון רחב בתחום זה של יצירת ג'ינגלים מוצלחים וכמובן שאסור להתפשר smiley

המשמעות היא: שכאשר מחליטים על הפקת ג'ינגלים לקידום העסק, צריך לגשת לאנשי המקצוע המובילים בתחום שמצד אחד יהיה להם ידע פרקטי וטכני ומצד שני שיהיו בעלי אוריינטציה מוזיקלית וכמובן שיהיה להם ניסיון רב בתחום זה ואף לקוחות מרוצים, החברה צריכה לדעת לחשוב על קונספט, לכתוב תסריט מתאים, למצוא את הקריין הנכון, להתאים אותו לרדיו או לסלולאר ועל ידי כך לגבש את כל זה ליצירה שתעביר בצורה נכונה ומהנה את המסרים השיווקיים של החברה בצורה המתאימה והמקצועית ביותר.

ג'ינגל כפרסומת תמידית של העסק

ברגע שהג'ינגל שלנו מוכן אנו יכולים למנף אותו לכיוונים נוספים ואפילו להתאים אותו לפרסומים נוספים שלנו על מנת שתהיה אחידות במיתוג הכללי של העסק. הג'ינגל יכול לחבור לסרטי התדמית שלנו כסלוגן מנצח, כצליל עסקי בנייד שלנו, כצליל המתנה מקצועי לנתב השיחות של החברה, כסרטון יוטיוב מקצועי העוזר לנו בחשיפה נוספת ברשת האינטרנט. ניתן לומר שלמעשה מדובר על פרסומת איכותית של העסק שלנו שעובדת בשבילנו באופן קבוע ובהשקעה חד פעמית !!

ג'ינגל מקצועי מחייב רצינות והשקעה

כאשר בעלי עסקים מחפשים בונה אתר לעסק שלהם, יועץ עסקי או מעצב כרטיסי ביקור, הם בד"כ יעדיפו לשלם קצת יותר עבור מישהו אמין עם קבלות והמלצות כדי שיבצע את הפרויקט בצורה הטובה ביותר. כל אדם שמבין מעט בעסקים יודע ומבין כמה חשוב להשתמש בבעלי מקצוע טובים ומנוסים. למעשה מרבית העסקים עובדים ומשתפים פעולה עם בעלי מקצוע קבועים (בד"כ) שהם מכירים שנים רבות וסומכים על איכות עבודתם בעיניים עצומות.
כך גם בתחום הג'ינגלים – אסור להתפשר על איכות לעולם ! כך בסופו של יום העסק נשמע ונראה ע"י הלקוחות. עסק שמזלזל בלקוחותיו לא יחזיק מעמד הרבה זמן…sad
 


צרו קשר עכשיו להצעה משתלמת: 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

0

פאנטון עסקי | ג'ינגל לנייד

פאנטון שיווקי לעסק – צליל המתנה עסקי לניידצליל המתנה עסקי

פאנטון לנייד – שיטת שיווק יעילה ביותר בעולם מלא במסרים שיווקיים ומידע אין סופי. בעלי עסקים רבים מחפשים באופן תמידי דרכים חדשות ויצירתיות להעברת המסרים שלהם בצורה יעילה ופוגעת. כמו שכולם יודעים, לשווק ולפרסם עסק רציני – עולה לא מעט כסף, לא כל בעל עסק (במיוחד בעלי העסקים הקטנים) יכול להרשות לעצמו להפיק תוכנית שיווקית מקיפה ואפקטיבית שעולה על כל הצרכים השיווקיים של העסק.

ג'ינגלים לעסקים

עולם הג'ינגלים לעסקים והג'ינגלים לטלפונים הניידים בפרט, בא לתת מענה ישיר ויעיל לכל אותם בעלי עסקים קטנים אשר רוצים להישמע ממש כמו העסקים
הגדולים ולמתג את עצמם בצורה זו כפי שלא היה ניתן לעשות בעבר. הג'ינגלים בעולם הסמארטפונים ובעידן התקשורת של ימינו נותנים אפשרויות מיתוג קולי מקצועי ושיווקי לעסקים גדולים וקטנים בצורה הכי מקצועית שניתן לקבל בהשקעה כספית שפויה וחד פעמית.

אז מה זה בעצם פאנטון ?

פאנטון לנייד | ג'ינגל לנייד – זהו למעשה ג'ינגל שמופק במיוחד לטלפון הנייד ומטרתו הראשונית היא להחליף את צליל ההמתנה הישן בצליל חיוג שיווקי, חדיש, מעניין ויעיל ובכך להשיג מסק מטרות חשובות:

  • הפיכת זמן ההמתנה על הקו למשהו הרבה יותר מעניין ומקצועי.
  • ניצול זמן ההמתנה למטרות שיווקיות בצורה נעימה.
  • שימור לקוחות באופן קבוע ומדליק.
  • שיווק מקצועי ומיתוג איכותי – בעלות הגיונית ושפויה.
  • רושם ראשוני מקצועי ואיכותי – במיוחד לבעלי עסקים קטנים.

אז מדוע בכל זאת להפיק פאנטון לעסק או איך שקוראים לזה ?

אז אם אתם זקוקים לחיזוק שיווקי לעסק שלכם ואתם לא מעוניינים להיסחף להרפתקאות כספיות מרחיקות לכת:
ג'ינגל מקצועי לנייד זהו ללא ספק הפתרון המתאים ביותר עבורכם ! 

מיתוג קולי שיווקי ללא פשרות אצלכם בנייד כל הזמן – ללא הגבלה ובהוצאה חד פעמית

מה כולל צליל עסקי | פאנטון לנייד ?

צליל המתנה עסקי כולל ברוב המקרים קריינות מקצועית (ע"י קריין או קריינית) המתארת את בית העסק ואת מגוון השרותים שהעסק נותן בצורה קצרה/ יעילה וכמובן מקצועית. ברקע מתנגנת מוסיקת רקע ייחודית ומתאימה שנותנת מימד נוסף לקריינות והופכת את צליל ההמתנה למשהו נעים ואיכותי שנותן פתרון שיווקי יעיל.

חשוב להבין שיש מס' אופציות לשידרוג ולהשלמת המיתוג הקולי של העסק בצורה יעילה. המידה ויש בעסק מרכזיה/ נתב שיחות אז ניתן לשלב את קריינות הפתיחה של המרכזיה עם הקריינות של הפאנטון/ צליל המתנה עסקי ובכך ליצור התאמה מושלמת ומיתוג כולל גם בנייד וגם בנייח ! גם אם יש סרטון תדמית לעסק ניתן לחשוב על דרכים יצירתיות על מנת ליצור שילוב מעניין עם הקריינות שמופיעה במערכת התקשורת של החברה.

אין הגבלה על התוכן השיווקי ועל היצירתיות בג'ינגל הנייד

נקודה נוספת וחשובה היא שצריך להבין שאין הגבלה (מלבד הגבלת הזמן: 30 שניות) על התוכן השיווקי, היצירתיות ובכלל בצליל ההמתנה העסקי ! ניתן להפיק כל סוג של ג'ינגל | קריינות, לכל בעל עסק ע"פ צרכיו בצורה קלה ופשוטה. במידה ומישהו מעוניין בשיר תדמיתי ולא בקריינות רגילה יחסית, ניתן להפיק עבורו ג'ינגל "מושר" ממש כמו ג'ינגל לרדיו שיככב אצלו בנייד באופן קבוע וידאג לשימור לקוחות ולרושם ראשוני יוצא דופן.

לדוגמאות של צליל עסקי – צליל המתנה עסקי


פלייליסט נוסף של צליל המתנה עסקי לנייד/ נייח

צרו קשר עכשיו להצעה משתלמת: 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

0

ג'ינגלים ככלי שיווקי יעיל

ג'ינגלים מוצלחים לשיווקי העסק שלך

לג'ינגל מוצלח, יכולות שיווקיות רבות. ג'ינגל טוב יכול לעשות עבור העסק שלך הרבה יותר מאשר פרסום בעיתון או פרסום בטלויזיה, לג'ינגל מוצלח יתרונות רבים הבאים לידי ביטוי בחשיפת העסק ללקוחות פוטנציאליים, שימור הלקוחות הקיימים והמיתוג הקולי שהולך איתך לאורך כל הדרך.

מיתוג קולי איכותי

הרבה מאוד בעלי עסקים שואפים לשדרג את מעמדם מבחינה שיווקית ולשפר את התדמית שלהם בעיניי הלקוחות ובעיניי המתחרים, החוכמה היא לעשות זאת בצורה טובה ואפקטיבית. לא מספיק כיום לבצע את הפעולות השיווקיות הסטנדרטיות על מנת לקבל מיתוג איכותי ויעיל כיוון שאת הפעולות הללו מבצעים בצורה מצויינת גם המתחרים. אתר אינטרנט לבדו אינו מספיק, פרסום בעיתון כנ"ל וכך גם שאר הפעולות השיווקיות הרגילות.
על מנת לקבל מיתוג נכון חייבים לפעול ביצירתיות ולחשוב מחוץ לקופסא – הפקת ג'ינגלים לעסק זהו הפתרון המושלם עבור כל עסק באשר הוא.

כיצד להשתמש נכון בג'ינגלים שיווקים בעסק שלך ?

ג'ינגלים משרתים את הפן השיווקי/ העסקי במגוון צורות. ישנה אפשרות להזמין ג'ינגלים "מושרים" לצורך השמעה ברדיו. ג'ינגלים אלו יהיו בדרך כלל באורך של חצי דקה עד דקה, יכילו את הפרטים הבסיסיים ו/או יופקו כשיר של ממש בלבד ותפקידם יהיה לעורר חשק אצל המאזינים ולמתג את שם העסק או המותג שאותו אנו מפרסמים.  

ג'ינגלים יצירתיים וייחודיים

ישנם ג'ינגלים המיועדים למטרות אחרות  כמו ג'ינגלים לנתב השיחות של העסק, את הג'ינגלים הללו ניתן להשמיע בזמן ההמתנה כאשר הלקוחות מתקשרים לבית העסק, בעת ניתוב שיחות לשלוחה ספציפית או לאחר שעות העבודה. גינגל מוצלח הוא לא רק מיתוג קולי ותו לא אלא עדות ליצירתיות ולחדשנות של החברה.

סוגי הג'ינגלים השיווקיים הנפוצים ביותר כיום

מלבד ההבדל המשמעותי בין גינגל המיועד לחברה ציבורית לבין גינגל המיועד לחברה פרטית קטנה, גם היקף התקציב וההשקעה משפיעים על התוצאה הסופית. כאשר לקוחות מתקשרים לחברה או שומעים ברדיו ג'ינגלים שיווקיים קליטים, קל להם יותר ליצור קשר עם נציגי החברה ואף להזמין את השירות. מחירם השפוי האטרקטיבי של ג'ינגלים לעסק והיתרון שאפשר לייצר אותם בזמן קצר מאוד של ימי עבודה מבטיחים לכל עסק מיתוג קולי מושלם ואידיאלי. צרו קשר עוד היום עם חברות המציעות ג'ינגלים ומוזיקה ייחודית לפרסום ושפרו את הקשר עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

 

צרו קשר עכשיו להצעה מהפנטת חושים ולג'ינגל משלכם: 054-6978151 / 077-5002925 

הצטרפו אלינו בפייסבוק            ערוץ היוטיוב שלנו             דף הבית

 

תבנית תורגמה על ידי יוסי ג'אנה - קורס בניית אתרים - קורס קידום אתרים - בניית אתרים